wersja demonstracyjna
MegaBIP program do prowadzenia BIP


O programie MegaBIP

MegaBIP jest programem typu CMS (Content Management System - System do zarządzania treścią), czyli umożliwia tworzenie i prowadzenie strony internetowej bez konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy informatycznej. Innymi słowy każdy kto potrafi obsługiwać komputer osobisty w systemie Windows, MacOs czy Linux bez trudności poradzi sobie z obsługą tego programu.

Jest to program serwerowy, czyli jego instalacja odbywa się na serwerze, nie na komputerze PC. Dzięki temu dostęp do strony podmiotowej jest możliwy non-stop i z dowolnego miejsca na świecie. Także administratorzy i edytorzy mogą logować się i wprowadzać zmiany w dowolnej chwili i w dowolnym miejscu, pod warunkiem posiadania dostępu do Internetu i dowolnej przeglądarki internetowej (Edge, Internet Explorer, Fire Fox, Opera, Safari, Chrome...).

Program MegaBIP występuje także w bezterminowej wersji demo - bezpłatnej, którą możesz pobrać ze strony download. Wersja ta ma ograniczenia ilościowe i informację o nazwie produktu w stopce, wymagania przewidziane prawem spełnia w całości.

Sprawdź co nowego w wersji 3!zobacz!pobierzzobacz! więcej
pobierz demo więcej
dlaczego MegaBIP więcej