MegaBIP - program do zakładania i prowadzenia stron podmiotowych BIP

jedyny taki...

Jan Syski

Projektuję systemy i interfejsy od 1996 roku. Od początku duży nacisk kładę na to, co dziś nazywa się User Experience (UX).

Przez niemal dwadzieścia lat prowadziłem firmę informatyczną, którą zlikwidowałem kiedy poważnie zapadłem na zdrowiu. Dziś znów pracuję.

Zaprojektowałem i wykonałem ponad 500 stron WWW dla małych i dużych firm, dla korporacji międzynarodowych i osób prywatnych. Zaprojektowałem i napisałem kilkanaście programów głównie serwerowych i głównie typu CMS, część z nich udostępniłem na zasadach OpenSource.

Pierwsza wersja SmodCMS powstała na początku 2005 roku. Program od początku był bezpłatny. Później dołączył do niego SmodBIP, który długo był jedynym dostępnym programem do BIP, spełniającym wszystkie wymogi prawa. Zgłoszono ponad 1200 wdrożeń tych programów. A były też inne projekty, na przykład SmodPHD, który był chwalony mimo że nie wyszedł nigdy poza wersję beta, czy program do tworzenia instrukcji obsługi czy baz wiedzy SmodFM.

Programy Smod były rekomendowane, pisano o nich w prasie specjalistycznej, w książkach i nawet trafiły do podręcznika dla gimnazjów i liceów...

W listopadzie 2018 roku postanowiłem wycofać się ze wspierania wszystkich rozwiązań freeware, które kiedykolwiek oferowałem.

Na początku roku 2021 ze względów osobistych przyjąłem nazwisko matki.

Jan Syski (Marcin Wysmułek)© 2019-2021 MegaBIP - Jan Syski