Szablony wbudowane

Program wyposażony jest w przykładowe szablony, które można dowolnie modyfikować. Ich liczba będzie rosnąć.

do góry strony

 

Własne szablony

Panel edycyjny MegaBIP (back-end) można w bardzo prosty sposób połączyć z całkowicie dowolnym szablonem (front-end). Szczegóły techniczne dostępne są w dokumentacji oraz w przykładach dołączonych do każdej kopii programu. Możliwe jest więc całkowicie dowolne kształtowanie wyglądu strony podmiotowej.

Gotowy szablon wystarczy wgrać na serwer i program umożliwi jego wybór z listy.

do góry strony

 

Szablony na zamówienie

Przyjmujemy zamówienia na personalizowane szablony do MegaBIP. Twoja strona podmiotowa może na przykład nawiązywać wyglądem do Twojej strony WWW.

do góry strony

 

Statystyki graficzne - jak dodać

Od wersji 4.13 w MegaBIP dostępne są statystyki prezentowane graficznie. Wystarczy włączyć je w panelu, ale aby pojawił się odpowiedni odnośnik na stronie podmiotowej konieczne jest umieszczenie odpowiedzialnego za to wywołania w kodzie szablonu.

MegaBIP

 

Jeśli masz szablon z wersji 4.13 (lub nowszej) to nie musisz nic robić, jeśli masz szablon własny lub z wersji wcześniejszej i chcesz używać tej funkcji dodaj w kodzie swojego szablonu funkcję MB_StatGraficzne();. I już. Odnośnik w szablonie pojawi się lub zniknie zależnie od ustawienia konfiguracji programu.

MegaBIP

do góry strony