Aktualna wersja:
5.14

Rejestracja i aktywacja

MegaBIP jest bezpłatny w podstawowej wersji. Wersja ta ma ograniczenia ilościowe i informację o nazwie produktu w stopce, wymagania przewidziane prawem spełnia w całości.

Program wymaga bezpłatnej rejestracji. Niezarejestrowany nie będzie działał. Wyjątkiem jest host lokalny (localhost, 127.0.0.1) gdzie program działa bez rejestracji.

Pełna wersja programu jest aktywowana samodzielnie przez użytkownika kodem, który jest przesyłany jest wraz fakturą VAT po zaksięgowaniu wpłaty. Kod jest ważny przez jeden miesiąc. Licencja przypisana jest do konkretnego wdrożenia, konkretnego adresu URL i jest nieprzenoszalna - działa na jedno wdrożenie.

Aktywacja licencji
Aby aktywować licencję należy kliknąć klawisz "Mam już kod aktywacyjny". Otworzy się strona, na której należy podać adres e-mail oraz kod aktywacyjny - zgodnie z zapisem podanym na fakturze VAT - oraz kliknąć klawisz "aktywuj". Licencja zostanie aktywowana. Po tej operacji należy kliknąć odnośnik "odśwież" w sekcji licencji programu.

Licencja ważna jest 365 dni. W cenie zawarte są wszelkie aktualizacje, dostęp do dokumentacji i przepisów oraz obowiązków redaktora BIP (mini-kurs), a także debranding. Dodatkowo w opcji z obsługą zawarta jest instalacja, (drobne) modyfikacje szablonu, pomoc techniczna przez forum i dostęp do wszelkich dostępnych materiałów.

W przypadku wygaśnięciu licencji strona podmiotowa  będzie działać nadal, ale sam program (panel) zostanie ograniczony do funkcji dostępnych w bezpłatnej wersji programu.

Funkcje niedostępne w niższych licencjach są odpowiednio oznaczone. W każdej chwili możesz uzyskać do nich dostęp poprzez aktualizację licencji do wyższej wersji.Dodatkowe informacje

Rejestracja programu
Rejestracja programu
Aktywacja licencji
Aktywacja licencji

MegaBIP - program do prowadzenia stron BIP

Program do BIP
© 2023   MegaBIP - Jan Syski

MegaBIP to program (CMS) do tworzenia i prowadzenia strony podmiotowej BIP. Jest zgodny z przepisami i bezpłatny w podstawowej wersji.