MegaBIP

program do zakładania i prowadzenia stron podmiotowych BIP

bezpłatny w podstawowej wersji

Na nowe bazy
21.02.2024

Wersja 5.11 rozwiązuje problemy, które mogły wystąpić z niektórymi bazami.

Nowy instalator i inne nowości
19.02.2024

W wersji 5.10 można przetestować automatyczny aktualizator i automatycznie blokować panel.

Digital Services Act a publikacja BIP
11.02.2024

17 lutego wchodzi w życie DSA (Akt o Usługach Cyfrowych) i... nic nie musisz robić.

MegaBIP to program (CMS) do tworzenia i prowadzenia strony podmiotowej BIP.

Jest zgodny z przepisami i bezpłatny w podstawowej wersji.

Nowy instalator i inne nowości

19.02.2024

W nowej wersji kilka zmian. Po pierwsze (i pewnie najważniejsze) można przetestować automatyczny aktualizator wprowadzony w wersji 5.09. Przypominam, że to jest narzędzie eksperymentalne i trzeba do niego podejść ostrożnie.

Wersja 5.10 została wyposażona w zupełnie nowy instalator, który sprawdza więcej parametrów serwera niż poprzedni. Jest też inaczej zorganizowany i, mam nadzieję, jeszcze bardziej intuicyjny. Proszę zwrócić uwagę na fakt, że instalator wyświetla bardzo dużo informacji. Znakomitej większości użytkowników do niczego to nie jest potrzebne, ale w przypadku błędów na serwerze będzie łatwiej je namierzyć.

W programie została dodana możliwość sortowania (zmiany kolejności wyświetlania) załączników do stron i kilka dodatkowych usprawnień, które między innymi podnoszą poziom bezpieczeństwa. Tak więc aktualizacja jest rekomendowana.

I wreszcie duża nowość – blokowanie numeru IP. Jeśli ktoś trzykrotnie poda błędne hasło (lub login) możliwość logowania do panelu z tego adresu IP zostanie zablokowana na 5 minut. Opcję tę można włączać i wyłączać zgodnie z potrzebami (rekomendujemy włączenie). Program wyśle też powiadomienie na główny adres e-mail. Tę funkcję także można wyłączyć.

Pamiętaj żeby zmienić nazwę katalogu edytor!

MegaBIP - program do prowadzenia stron BIP

Program do BIP
© 2023   MegaBIP - Jan Syski